Home

rovný Východná uzávierka kuzminova medaile Aktíva postupne regulovať

Kuzminová vybojovala pre Slovensko 3 medaily, ale... Prečo jej meškajú  peniaze? Výdavky si zaplatí sama | Nový Čas
Kuzminová vybojovala pre Slovensko 3 medaily, ale... Prečo jej meškajú peniaze? Výdavky si zaplatí sama | Nový Čas

Rusi ju odkopli, Slovákom Kuzminová vybojovala medaily: Toto bol historický  deň! | Topky.sk
Rusi ju odkopli, Slovákom Kuzminová vybojovala medaily: Toto bol historický deň! | Topky.sk

Keď jej vyjde deň, nemá konkurenciu. Kuzminová ovládla históriu - ZOH 2018  - Pchjongčchang 2018 - Športweb
Keď jej vyjde deň, nemá konkurenciu. Kuzminová ovládla históriu - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb

Anastasia Kuzminová - SITA.sk

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila preteky s  hromadným štartom, slzy - Šport je život
slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila preteky s hromadným štartom, slzy - Šport je život

Kuzminová má ďalšie olympijské zlato, vyhrala preteky na 12,5 kilometra

HNonline.sk - Kuzminová prepísala históriu. A získa najvyššie prémie

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila stupeň víťazov  oslava - Šport je život
slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová zlatá medaila stupeň víťazov oslava - Šport je život

VIDEO - Šťastná Kuzminová sľúbila ďalšie medaily: Pokúsim sa! - Fotografia  č.1 | Nový Čas
VIDEO - Šťastná Kuzminová sľúbila ďalšie medaily: Pokúsim sa! - Fotografia č.1 | Nový Čas

Nasťa Kuzminová: Medaily a úspech sú nič v porovnaní s deťmi - Osobnosti -  RTVS.sk
Nasťa Kuzminová: Medaily a úspech sú nič v porovnaní s deťmi - Osobnosti - RTVS.sk

Anastasia Kuzminová s medailami

FOTO Kuzminová sa dočkala, od ruskej legendy prevzala olympijské zlato |  Športky.sk
FOTO Kuzminová sa dočkala, od ruskej legendy prevzala olympijské zlato | Športky.sk

ZOH 2018: Kuzminová má už štyri medaily | SPORTNET

Kuzminová získala zlatú olympijskú medailu | SPORTNET

Kuzminová si prevzala zlatú medailu a zaspievala hymnu - SITA.sk

Kuzminová s Bartekovou sa neubránili slzám: Dojímavé odovzdávanie zlatej  medaile! - Fotografia č.3 | Nový Čas
Kuzminová s Bartekovou sa neubránili slzám: Dojímavé odovzdávanie zlatej medaile! - Fotografia č.3 | Nový Čas

Kuzminová má štvrtú medailu. V Rusku ju vylúčili z reprezentácie, Slovákov  si získala skromnosťou
Kuzminová má štvrtú medailu. V Rusku ju vylúčili z reprezentácie, Slovákov si získala skromnosťou

Anastasia Kuzminová získala v Pjongčangu zlatú medailu. | Galéria:  Barteková s Kuzminovou si pri odovzdávaní medaily aj poplakali | TVNOVINY.sk
Anastasia Kuzminová získala v Pjongčangu zlatú medailu. | Galéria: Barteková s Kuzminovou si pri odovzdávaní medaily aj poplakali | TVNOVINY.sk